MandoNIC, web sitesi tasarımı, güvenliği ve arama motoru optimizasyonu gibi bağlı hizmetler de sunan yetkin ve küresel bir hosting sağlayıcısıdır. Müşterilerine, her kıtada barındırdığı 15 ayrı veri merkezinden katkı sağlayan MandoNIC, sürekli gelişimin yarattığı tutkuyla deneyimin gücünü birleştirmektedir. Ekibimiz, siber güvenlikten programlamaya, tasarımdan web site ve veri tabanı yönetimine kadar uzanan yaklaşımların en yeni gelişmelerini uygulamak konusunda uzmandır. Kalifiye ve bilgisayar kurdu bir grup yazılım uzmanı olarak işimizi, empati, sabır, mantık ve tarz ile yürütmekteyiz.

Müşterilerimizin isteklerini her zaman, kendimizi onların yerine koyarak yerine getirmekteyiz. Biliyoruz ki gece yarısı alınan destek talebi sabaha bırakılmamalıdır çünkü küreselleşen dünyada pratik olarak zaman dilimleri ortadan kalkmaktadır.

Müşterilerimiz, bizim işimizin detaylarını bilmeyebilir. Zaten bu yüzden bir hosting sağlayıcısına ihtiyaç duymaktadırlar. İstekleri ne olursa olsun, onlara yardımcı olmaya hazırız.

Siber suçların, işletmeler için en yıkıcı eylemlerden biri olduğu şüphesiz. Sunucularımız için aldığımız önlemlerde, müşterilerimizin ve sonuç olarak bizim itibarımızı zedeleyebilecek her türlü güvenlik açığını büyük bir dikkatle kapatmaktayız.

Bilgisayar kurdu tarzımızın estetikten kilometrelerce uzak olduğunu düşünebilirsiniz. Biz, bunun tersini kanıtlamak için buradayız. Tasarımcılarımız, müşterilerimizin tüm isteklerini gerçeğe dönüştürebilecek kapasiteye sahiptirler. Tabi ki güçlü noktamız güvenlik. Ancak, tasarımlarımız sadece güvenli değil, aynı zamanda göz alıcı özelliklere de sahip.